BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji bölümündeki Mehmet ile tanıştık . Mehmet 13 yaşında ve yaşına göre çok olgun bir çocuk. Mehmet'e HSP ( küçük kan damarlarının iltihaplanması) tanısı konulmuş. İlgi alanlarını sorduğumuzda futbolu çok sevdiğini öğreniyoruz. Messi ve Ronaldo hakkında konuşuyoruz hatta ofsaytın ne olduğunu anlatıyor bize.Aynı zamanda fanatik Fenerbahçeli kendisi. Sohbet ederken öğreniyoruz ki ezberi çok iyiymiş Mehmet'in öyle ki okula başlamadan okuma yazmayı öğrenmiş , 5 yaşında da İstiklal Marşı'nı ezberlemiş.Okula başladığında arkadaşlarına bile yardımcı olmuş okuma yazma öğrenirken. İleride ne olacağına henüz karar vermemiş ama en güzel yerlere geleceğine eminiz. Mehmet'e dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda  futbol tutkusundan ötürü lisanslı Şampiyonlar Ligi topu istediğini söylüyor bize. Siz de Mehmet'in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz ?

Futbol sevdalısı Mehmet'imiz futbol topunu alınca çok sevindi. Hatta fotoğraf çekilmeyi çok sevmese de futbol topuyla kameralara poz verdi. Gözlerindeki mutluluğa sebep olup hem Mehmet'i hem de bu mutluluğa tanık olan bizleri sevindirdiği için gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: