BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Medine - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün rengarenk kağıtlarımızı ve eşyalarımızı alarak, hastanemizin Genel Pediatri servisinde tedavi gören güzeller güzeli arkadaşımız  Medine'yi ziyarete gittik. Medine 13 yaşında Karaciğer Transplantasyonu (Karaciğer nakli) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyormuş. Çok güzel örgülü saçları olan meleğimizin odasına girdiğimizde kitap okuyordu. Onunla eğlenceli vakit geçirmek için geldiğimizi söyleyince çok mutlu oldu. :) Sohbete başlayınca güzel arkadaşımızın oldukça sosyal olduğunu öğrendik. Sonra hep beraber isim şehir oyununu oynamaya başladık. Daima turları bizden hızlı bitiren dostumuz ile sık sık aynı tahminlerde bulunduk. Sohbetimiz esnasında güzel meleğimizin ileride Gastronomi okumak istediğini ve mor rengi çok sevdiğini söyledi. Müzik aletlerinden en çok gitarı sevdiğini ve çalmayı da istediğini ekleyen meleğimiz bu hevesle bizden "Mor renkte gitar" istedi. Siz de Medine'nin dileğini gerçekleştirerek onu kocaman mutlu etmek ister misiniz? :) 

Bugün büyük bir heyecanla prensesimiz Medine'nin hediyesini vermek için hastanenin yolunu tuttuk. Annesi ile günler öncesinden ne zaman geleceklerini konuştuktan sonra nihayet o gün gelmişti. Hediyesini teslim ettiğimizde ise mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Heyecanla en kısa zamanda çalmayı öğreneceğini söyledi prensesimiz. Bize ve Medine'ye bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: