BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hayrunnisa - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Koşuşturmalı geçen yorucu bir günün sonunda  Prensesimiz Hayrunnisa ile tanışma zamanı... :) 3 yaşındaki prensesimizi Renal Transplantasyon (Organ Nakli) sebebiyle Metabolizma  bölümünde misafir etmekteyiz. Odaya giriş yaptığımız anda prensesimizin tatlılığı ile adeta büyüleniyoruz ve bütün yorgunluğumuz akıp gidiyor. İştahı yerinde olan prensesimiz bu sırada ikindi kahvaltısıyla meşgul ama bizi görünce daha fazla yemek istemediğine karar veriyor ve hemen tanışıp kaynaşıyoruz. Yanımızda Hayrunnisa'nın beğeneceğini düşünerek çeşitli aktivite malzemeleri getirmiştik. Oyun oynamak için sabırsızlanıyoruz  ve aktivitemize başlıyoruz. Renkli simlerle elma çiziyoruz ve elmayı sim ile dolduruyoruz, ardından oyun hamuru ile oynarken daha mutlu olduğunu fark ediyoruz. Kırmızı ve yeşil oyun hamuruyla çeşitli desenler yapıyoruz, kedi ve kelebek yapıyoruz bunun ardından prensesimizin elma gibi yanaklarını yemek isteyen bir elma kurdu yapıyoruz. :) Bize karşı oldukça sevecen davranan prensesimizin oyuncak bebeklerle oynamayı sevdiğini öğreniyoruz. Çatallar ve elmalardan oldukça hoşlandığı ayrıntısı da oldukça dikkatimizi çekiyor. Hayrunnisa ile dolu dolu geçirdiğimiz vaktin sonuna geldik. Veda etmeden önce son olarak dileğini sorduğumuzda "Cicciobello Çok Öpüyorum Bebeği" cevabını alıyoruz.  Ne dersiniz, Hayrunnisa'nın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Prensesimiz Hayrunnisa'nın hediyesi yola çıktığından bu yana oldukça heyecanlıydık.  Nihayet hediyemiz Ciciobello bebeğimiz elimize ulaştı ve miniğimizin annesini arayarak hediyesinin teslim edilmeye hazır olduğunu söyledik. Servisin yolunu tuttuk. Prensesimiz bizi görünce hediyesini getirdiğimizi anladı biz de onu fazla bekletmeden hediyesine kavuşturduk. Hayrunnisa'nın dileğini gerçekleştirip onu mutlu eden gönüllümüze minnettarız.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: