BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Harun - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havaların bize yazın geldiğini müjdelediği bu sıcak günlerde bir miniğimizi ziyaret etmek istedik ve Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Orada hastanenin en yakışıklı genci Harun ile tanıştık. Harun 13 yaşında ve Tip 1 Diyabet (Şeker hastalığı) sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Biraz sohbet ettikten sonra liseyi Adana’da okumak istediğini öğrendik. Yemek konusunda biraz konuşunca ise şırdan ve mumbarı sevdiğini öğrendik. Kendisi tam bir Adanalı. Ardından biraz işim şehir oynadık ve verdiği yaratıcı cevaplar ile hepimizi kendine hayran bıraktı yakışıklımız. Bilgisayarla oyun oynamayı da çok seven prensimiz bize oynadığı oyunlardan da bahsetti. Bu arada kendisi futbolu da çok seviyormuş ve Beşiktaşlı’ymış. Biraz daha zaman geçirip ayrılmadan önce bizden dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda ise bizden “Manchester United-Cristiano Ronaldo 2021-2022 forma” istediğini söyledi. Siz de yakışıklı prensimizin dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olup tebessümünün  parçası olmak ister misiniz?

Güneşli mi güneşli güzel bir günde Harun'un hediyesi bize ulaştı. Öylesine mutlu olduk ki hemen ailesiyle iletişime geçtik. Harun yakın bir zamanda hastaneye gelmeyeceği için evine kargolamaya karar verdik. Harun'un hediyesi evine ulaşınca çok mutlu olmuş, hemen denemiş. Forma o kadar yakışmış ki! Harun'un uzun zamandır hayalini kurduğu forma hediyesini karşılayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: