BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Halef - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Onkoloji servisimizde kalan ALL (Bir çeşit kan kanseri) 9 yaşındaki Halef'le tanıştırmak istiyorum sizi. Bugün vakit geçirmek için yanına gittik. Yoğun ve yorucu giden bir günün ortasında Halef'le vakit geçirmek bize çok iyi geldi. Önce bir gülü rengarenk boyadık. Ardından "meymun"lu bir yapboz yaptık. Yalnız maymun değil meymun çünkü Halef böyle söylemeyi daha çok seviyor :). Sohbet ilerleyince bize kardeşlerinden bahsetti. Büyük bir gururla en büyük olduğunu ve hepsinin abisi olduğunu söyledi. Ardından dileğini almaya geldiğimizi söyledik. Çok heyecanlandı. Bir süre düşünüp karar verdi. Kardeşleriyle birlikte oynamak için "Işıklı uzaktan kumandalı araba" istedi. Halef cıvıl cıvıl adeta servisin mutluluk kaynağı ;). Dileğini gerçekleştirerek siz de mutluluğunun ortağı olmak ister misiniz?

Bugün Halef'in hediyesini vermek için yanına gittik.Hediyesini görünce çok heyecanlandı ve mutlu oldu.:)Rengini de çok beğendiğini söyledi.Hediyeyi göndererek bizi ve miniğimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: