BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ezgi - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Endokrin servisinde Ezgi adında çok tatlı bir meleğimiz ile tanıştık. Ezgi'miz 7 yaşında. Onunla çeşitli birçok oyun oynayıp vakit geçirdik. Önce birlikte Süper Doktor oynadık ardından Alışveriş Listem kutu oyunu oynadık. Tabi eğlence burada da bitmedi. Sonrasında Uno ve Jenga da oynadık miniğimiz İle. Odaya girdiğimiz an bize mutlulukla bakan bir çift göz ardından eğlence ile bakmaya başladı. Bu bizim de içimizi çok ısıttı. Ezgi miniğimize büyünce ne olacağını sorduğumuzda ilk başta bize öğretmen olmak istediğini söyledi fakat daha sonra Süper Doktor oyununu oynadığımızda o oyunda çok iyi olduğu için fikrini değiştirip doktor olmak istediğini söyledi. :) Bu duruma annesi de çok sevindi. Onların kahkaha seslerinin koridorlari doldurması bizi çok mutlu etti. Oyun oynamamız sona erdiğinde miniğimize bizden ne istediğini sorduk ve "Süper Doktor Oyun Seti. " cevabını aldık. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzünü güldürmek ister misiniz? 

Bugün miniğimiz Ezgi hastaneye hediyesini almaya gelecekti. Hem biz ona hediyesini vermek için çok sabırsızdık hem de o hediyesine kavuşmak için çok sabırsızdı. Hastanede ebeveynleri, amcası ve kuzeniyle bizi bekliyordu. Bizi yolun başında gördüğünde heyecanı gözlerinden okunuyordu. Hediyesini verdiğimizde çok mutlu oldu. Süper Doktor oyuncağının üzerindeki kırmızı butona basınca gelen titreşimi görünce kahkahalara boğuldu. Miniğimizin mutlu olması hepimizi çok mutlu etti. Değerli gönüllümüze bize ve Ezgi'ye yaşattığı mutluluk için teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: