BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emrah - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcak ve güzel bir perşembe günü sınavdan çıktık. Öğlen vakti hemen Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Bizi yakışıklı mı yakışıklı bir beyefendi bekliyordu. Yakışıklı beyefendimizin adı Emrah. 6 yaşında olan Emrah hastanemizde T-ALL (Bir çeşit kan kanseri) nedeniyle tedavi görüyor. Bizi görür görmez gözlerinin içi parlayan beyefendimiz elimizdeki oyuncakları görünce iyice heyecanlandı. Biz de hemen tanıştık, biraz sohbet ettik. Asker olmak istediğini öğrendik. Araba ve dinozor oyuncakları ile oynamaya başladık. Daha sonra Yapboz yapmaya başladık ve Emrah’ın çok güzel Yapboz yaptığını öğrendik. Bazı yerleri bizden daha hızlı buldu. Daha sonra bize arabalarını göstermek istedi. Arabaları ile oyunlar oynadık, yarışlar yaptık. Bizi yarışlarda hep yendi. :) Araba ve kamyonlara aşırı ilgisi olduğunu öğrendik. Daha sonra bizden bir şey isteyecek olsan, ne olurdu diye sorduk. O da büyük bir hevesle “Büyük oyuncak kamyon” istediğini söyledi. Siz de Emrah’ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyemiz elimize ulaştığında tam da minik kahramanımızın istediği kadar büyük bir oyuncak kamyon olduğunu gördüğümüzde heyecanla ailesi ile iletişime geçtik. Miniğimiz yakın zamanda hastaneye gelmeyeceği için hediyesini ailesine teslim ettik. Annesi hediyesini verdiğinde miniğimiz çok heyecanlanmış. Hediyesini çok beğenen miniğimiz hemen diğer arabalarının yanına koyup oynamaya başlamış. Çocuğumuzu bu denli mutlu edip gülümsemesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: