BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Doğan - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizi Onkoloji servisinden arkadaşımız Doğan’a yapıyoruz. Odaya girdiğimiz andan itibaren annesi ve Doğan’ın pozitif enerjisi bizlere yine çok güzel bir ziyaret gerçekleştirip, güzel insanlarla tanışacağımızı hissettiriyor. Doğan 13 yaşında yakışıklı mı yakışıklı bir arkadaşımız, onu hastanemizde Lösemi (Kan Kanseri) tanısı ile misafir ediyoruz. Genç arkadaşımıza kendimizi tanıtıp başlıyoruz sohbete koyulmaya. Bizim dikkatimizi ilk olarak simsiyah gözleri ve upuzun kirpikleri çekiyor arkadaşımızın. Biraz konuştuktan sonra öğreniyoruz ki ailelerinde genetikmiş bu göz tipi. Yağız delikanlı arkadaşımızla futboldan dizilere, arabalardan derslere değin birçok konuda sohbet ediyoruz. Tabii ki sıra malum soruya geliyor ve ileride ne olmak istediğini soruyoruz genç arkadaşımız Doğan’a. Doğan’ın cevabı ise “Polis” oluyor. Özellikle de trafik polisi olmak istiyormuş arkadaşımız. Trafik kurallarına uymayanlara cezalar verip kaza risklerini azaltmak istiyormuş Doğan. Bizler de genç yaşına rağmen bu duyarlılıkta olan arkadaşımızla gurur duyduğumuzu söylüyor ve çok başarılı bir polis olacağına inandığımızı da belirtiyoruz. Sohbetimizin sonralarına doğru geldiğimizde ise dileğini soruyor ve “Beyaz Bisiklet” cevabını alıyoruz genç arkadaşımızdan. Peki siz düşüncelerine hayran kaldığımız arkadaşımız Doğan’ın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz?

Bugün hediyesini teslim etmek için heyecanla arkadaşımız Doğan’ın yanına gittik. Bisikletini görünce o kadar sevindi ki Doğan. Onu ve bizleri bu denli mutlu eden  gönüllümüze gönülden teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: