BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Çınar - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün tatlı mı tatlı 8 yaşındaki Çınar ile tanıştık. Çınar’a Lupus(Bağışıklık sisteminin bir hastalığı) tanısı konulmuş daha ilk doğduğu zamanlar. Minik Çınar ilk başta bizden biraz çekinse de sonra alıştı ve birlikte oyunlar oynadık. İlk oyunumuz kağıttan kurbağa yapmaktı. Bizler kurbağayı yapmakta çok zorlansak da Çınar el becerisiyle en güzelinden bir kurbağa yaptı. Çınar’a ileride ne olmak istediğini sorduğumuzda ise o kocaman gülümsemesiyle ilerde doktor olup çocuklara yardım etmek istediğini söyledi. Baştaki çekingenliğinden eser kalmayan Çınar’ımıza en çok neyi istediğini sorduk. Kırmızı uzaktan kumandalı bir araba cevabını aldık. Bu miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeyi arttırmak ister misiniz?

Bugün, hediyesini bayramdan önce teslim etmek için  hastaneye gelmesini bekleyemeden Çınar arkadaşımızı evinde ziyaret ediyoruz. Hediyesine ayrı mektubuna ayrı sevinen minik arkadaşımızın yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze bizler de teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: