BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cihan - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün yepyeni miniklerle tanışmak üzere boyama kitabımızı, renkli kalemlerimizi ve yapbozumuzu kaptığımız gibi Onkoloji servisine doğru yola koyulduk. Gireceğimiz odaya geldiğimizde kapıyı tıklatıp içeri girmek için izin istedik. İçerde bizi tatlı mı tatlı Cihan karşıladı. Miniğimiz 7 yaşındaymış ve hastanemizin onkoloji servisinde T-ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla tedavi görmekteymiş. Çok heyecanlıydık hemen kendimizi tanıtıp Cihan'la sohbet etmeye başladık. Yakışıklı prensimiz onun ilgisini çeken konuları açtığımızı görünce hemen gözleri parlayarak bize katıldı. Onun gözlerindeki parıltı bizim de gözlerimize yansımış olacak ki biz sohbet edip gülerken oda ışıl ışıldı. :))  Cihan boyama yapmak yerine satranç oynamayı teklif edince hemen onun satranç takımını alıp taşlarımızı yerleştirmeye başladık. O siyah taşları seçince biz de beyazlar olarak ilk hamlemizi yaptık. İlk oyunda bize avans verdi ve oyunu kazandık ama ikinci oynayışımızda gerçek hamlelerini yaparak bizi mat etmeyi başardı. Satranç esnasında öğrendik ki miniğimiz ilerde savcı olmak istiyormuş ve en sevdiği çizgi film Ben10'miş. Ziyaretimizin sonuna geldiğimiz zaman tatlı miniğimize şu anda onu en mutlu edecek hediyenin ne olduğunu sorarak dileğini aldık. Cihan'ın bizden dileği "Ben10 Omnitrix S3 Saati" oldu. Sizler de yakışıklı prensimizin bu dileğini gerçekleştirmek ve yeni maceralara yelken açacağı bu yolda onunla birlikte olmak ister misiniz?

Bugün tatlı miniğimiz Cihan'ın hediyesi elimize ulaştı. Hediyeyi aldığımız gibi hemen Cihan'ın yanına koştuk. Paketi büyük bir heyecanla açıp Ben10 saatini görünce yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi. :) Onun gülücükleri bize de bulaştı, hep beraber gülmeye ve hediyeyi incelemeye başladık. Saatini koluna takan miniğimizin mutluluğu görülmeye değerdi. Ona ve bize bu mutluluğu yaşatan değerli gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyilikle kalın. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: