BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Büşra - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Endokrin bölümünde Büşra arkadaşımızla tanıştık. Büşra 11 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısı ile tedavi görüyor. 

Odaya girdiğimizde Büşra'nın güler yüzüyle ve boncuklardan yaptığı kitap ayraçlarıyla karşılaştık, sıkıldığı zamanlarda kendine süslü ayraçlar veya bardaklar yapıyormuş. Ayrıca Uno oynamayı da çok seviyormuş. Biz de hep beraber Uno oynamaya başladık birkaç el oynandıktan sonra bu sefer de Jenga  oynayalım dedik bu sayede de bol kahkahalı, çok keyifli vakit geçirdik. 

Büşra'nın dileğini sorduğumuzda ise bize en sevdiği rengin mor olduğunu ve bizden de “Skechers Marka Mor Saat” istediğini belirtti. Büşra'nın bu dileğini yerine getirmek ister misiniz? 


Bugün güzeller güzeli Büşra'mızın hediyesini teslim etmeye gittik. Bizi görünce çok mutlu oldu, öncesinde biraz sohbet ettik, okulundan ve derslerinden bahsetti. Daha sonra hediyesini verdiğimizde tam istediği gibi bir saat olduğunu söyledi ve çok sevindi. Onunla beraber bizi de mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: