BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Belinay - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün onkolojide yatan 7 yaşındaki T-ALL(kan kanseri) hastası olan miniğimiz Belinay'la tanıştık. Odaya girdik ve oyun oynamak istediğimizi söyledik ilk başta çekingen bir şekilde olur dese de sonradan açılıp bize ne kadar akıllı ve şirin bir kız olduğunu gösterdi. :) Önce birlikte boyama kitabından Pepe'yi boyadık bir yandan da sevdiğimiz ortak çizgi filmlerini konuştuk. Sonra kitap okumaya başladık ona ama bir de baktık kendisi de okumak için çok istekliydi biz de Belinay'a yardımcı olarak onun okumasını dinledik :) Bize minik kardeşinin fotoğraflarını gösterdi ve onu çok sevdiğini söyledi. Laf arasında ilerde ne olmak istersin diye sorduğumuzda da hemşire olmak istediğini ve çok istediğini söyledi miniğimiz. Sıra dilek alma zamanı gelmişti ve biz de merakla sorduk ne istediğini ama o bir şey aklına gelmediğini söyledi. :) Biz de düşünmesini istedik ve en sonunda bebek istediğini, hem de "Ciciobella Çok Hastayım Bebek Seti" ni istediğini söyledi. Siz de bu miniğimizin isteğini gerçekleştirip gülümsemesine sebep olmak ister misiniz?

Hediyesini vermeye gittiğimizde Belinay tabletine öyle çok dalmıştı ki bizi fark etmedi bile. :) Ama hediyesini görünce çok mutlu oldu. Bebeği kutusundan çıkarırken hep beraber birazcık zorlandık ama Belinay'ın yüzünde gördüğümüz o tatlı mutluluğa değdi. ;) Oyuncak bebeğinin adı ne olsun dediğimizde Umut olsun dedi. Son olarak beraber fotoğraf çekinirken de birbirimize tavşan kulak yaparak çok eğlendik Belinay'la. Bu minik kızımızı mutlu eden ve bizleri bu mutluluğa ortak eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: