BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bedirhan - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Onkoloji servisinde tedavi gören 11 yaşındaki Bedirhan'la tanıştık. Bedirhan hastanemizde  Lösemi (Kan Kanseri) tanısıyla tedavi görüyor. Bedirhan ile çok çabuk kaynaştık, oyun oynamak ister misin dediğimizde de hemen kabul etti. Oda arkadaşıyla birlikte isim şehir oynayıp çok eğlendik. Ve oyun sonunda verdiği çok yaratıcı cevaplarla tabii ki  de Bedirhan birinci oldu. :) Bu sırada biraz sohbet ettik miniğimizle. Bize sıkı bir  Beşiktaş taraftarı olduğunu  ve büyüyünce polis olmak istediğini söyledi. Beyefendi, kibar Bedirhan'ımızın meslek seçimine çok mutlu olduk. En son dileğini sorduğumuzda mütevazi prensimiz “Sarı Bisiklet”  istedi bizden. Siz bu küçük kahramanın dileğine ortak olup onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün hediyesini teslim etmek için Bedirhan'ın yanına gittik. Hediyesini görünce ışıl ışıl parlayan gözleri bizi çok mutlu etti. :) Hediyesini çok beğendiği gözlerinden belliydi. :) Bizi ve Bedirhan'ı mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: