BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Onkoloji bölümünde güzeller güzeli Ayşe ile tanıştık. Ayşe 17 yaşında ve T-ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Odaya gittiğimizde dinlenmekte olan Ayşe bizleri görünce çok mutlu oldu. Sıcacık gülümsemesi ve tatlılığıyla tebessüm ettiren Ayşe ile beraber, yanımızda götürmüş olduğumuz tahta şerit, farklı renkte kurdeleler ve simli stickerlarımızı bir araya getirerek kitap ayraçları yaptık. :) Daha sonra Solo Test isimli oyunumuz oynadık ve sonrasında ona hediye ettik. Beraber oynadığımız oyunlar sırasında çok eğlendik. :) Oyunlar sırasında ettiğimiz sohbetlerde yabancı dil alanında öğrenim gören güzel kızımız Ayşe'nin İngilizce ve Arapça gibi dillere ilgi duyduğunu ve ileride tercüman olmak istediği öğrendik. Sohbetimiz ilerledikçe Ayşe'nin ikizinin olduğunu ve onunla vakit geçirmeyi ve birlikte fotoğraf çekinmeyi çok sevdiğini bizlere söyledi. :) Ayşe'ye dileğini sorduğumuzda bizden "İnstax Fotoğraf Makinesi" istediğini söyledi. Siz de Ayşe'nin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :) 

Güzel Ayşe'mizin hediyesinin geldiğini öğrenince heyecanla hemen annesiyle iletişime geçtik ve vakit kaybetmeden hediyesini teslim etmek için hastanemizin yolunu tuttuk. Ayşe hediyesini görünce çok mutlu oldu, hemen birlikte bir pozunu denedik ve çok beğendiğini söyledi, biz de onun mutluluğunu görünce çok sevindik. Ona istediği hediyeyi alarak mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: