BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayberk - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 11 yaşındaki güler yüzlü ve sıcak bir sohbeti olan arkadaşımız Ayberk ile tanıştık. Hastanemizin Endokrinoloji servisinde Diabetes Mellitus(diyabet/şeker hastalığı) tanısıyla tedavi gören Ayberk ile konuşmaya başladığımızda onun futbol oynamayı çok seven bir Beşiktaş'lı olduğunu öğrendik. Okul ve dersleriyle de arası iyi olan Ayberk'in en sevdiği ders Matematikmiş. Kendisiyle oyun oynayıp sohbet ettik ve bilgisayar ve teknolojiye ilgisinin olduğunu gördük. İleride ne olmak isteğini sorduğumuzda Bilgisayar Mühendisi olmak istediğini söyledi. Ayberk'e dileğini sorduğumuzda ise bizden isteği Beşiktaş lisanslı bir fubol topu oldu. Bu zeki ve takımı Beşiktaş'ı çok seven arkadaşımızın dileğini gerçekleştirmek ve onu mutlu etmek ister misiniz?


Hediyesini vermek için Ayberk ile buluştuğumuzda elimizdeki Beşiktaş poşetini gördüğündeki sevinci ve yüzündeki güzel gülümseme unutamayacağımız anlardan oldu. Bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze sonsuz teşekkürler.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: