BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arzu - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Endokrin servisine yaptığımız ziyarette Arzu adında 11 yaşında çok tatlı bir prensesle tanıştık, odaya girdiğimizde yemeğini yiyordu ve bizimle oynayabilmek için iştahla hemencecik bitirdi yemeğini akıllı miniğimiz. Yemeğini bitiren miniğimiz ile oyun oynamaya başladıktan sonra Arzu'nun, güzelliğinin yanında çok da zeki olduğunu fark ettik, ayrıca minik Arzu çok hayat doluydu, yanında geçirdiğimiz o kısa süre zarfında bizleri kendine hayran bırakmayı başardı. Kendisi pembe rengi çok seviyordu ve yanında yatırdığı Barbie bebekleri görünce onları ne kadar çok sevdiğini anladık. Miniğimize dileğini sorduğumuzda, bize "Cicciobello-Çok Hastayım Bebeği" cevabını verdi. Siz de minik Arzu'muzun dileğini gerçekleştirip onun yüzündeki gülücüklere gülücük eklemek istemez misiniz? 

Yağmurlu bir günün sabahında, minik Arzu'muzun hediyesinin geldigini öğrenir öğrenmez hemen yanına koştuk. Arzu yüzünde öyle güzel bir gülümsemeyle karşıladı ki bizi, günümüzü aydınlattı. Enerjisiyle, o harika gülüşüyle bizleri öyle mutlu etti ki minik Arzu'muz. Gönüllümüze çok çok teşekkür ederiz. İyi ki varsın LS ailesi :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: