BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arda - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün bizi serviste elma yiyerek ve kocaman bir gülümsemeyle karşılayan bu tatlı miniğin adı Arda idi. Arda 5.5 yaşında ve bir ay önce ALL (Birçeşit kan kanseri) teşhisi almış, şu an hastanemizin Onkoloji servisinde tedavi görmekte.Arda biraz utangaç olsa da boyama yapma teklifimizi geri çevirmedi bu konuda gerçekten çok yetenekliydi resimleri boyarken taşırmamaya özellikle dikkat ediyordu.Daha sonra Yap-boz yaptık bu konuda da başarılı olduğunu bize kanıtladı.Ardanın en sevdiği renkler kırmızı ve yeşil imiş arkadaşlarıyla da en çok bisiklet sürmekten hoşlanıyormuş.Henüz büyüyünce ne olacağını düşünmediğinden olsa gerek sorduğumuzda henüz karar vermediğini söyledi ama bizce resim konusunda ilerleyebilir. Arda’ya dileğini sorduğumuzda ise “Yeşil Akülü Araba” olduğunu öğreniyoruz. Peki siz Arda’nın dileğini gerçekleştirmek, mutluluğuna vesile olmak ister misiniz?

Arda'nın dileğini gerçekleştirmek isteyen bir gönüllümüz olduğunu öğrendiğimizde çok sevindik bu haberi Arda'ya da verdik.Akülü arabası gelene kadar çok heyecanla bekledi babası aracılığıyla sık sık bize ne zaman geleceğini sordu ve sonunda arabasına kavuştu.Hastaneye gittiğimizde bizi heyecanla bekleyen miniğimiz arabasını çok sevdi hemen servis koridorlarında sürmeye başladı.Arda'ya bu heyecanı yaşatan ve mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: