BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdulsamet - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir haziran sabahında oyunlarımızı yanımıza alıp kimle tanışacağımızı düşüne düşüne Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde tatlı olduğu kadar akıllı Abdulsamet ile tanıştık. Abdulsamet 14 yaşında ve Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte olan bir miniğimiz. Oyun oynamanın yanı sıra oyun videoları izlemeyi seven Abdulsamet ile koyu bir sohbete daldık. Sohbet ederken Abdulsamet'in bir erkek kardeşi olduğunu ve onunla oyunlar oynamayı çok sevdiğini öğrendik. Sohbet esnasında Galatasaraylı olduğunu ve polis olmak istediğini öğrendik. Ziyaretimizin sonuna doğru miniğimize bir dilek hakkı sunduk. Hem Galatasaraylı olup hem de kardeşiyle vakit geçirmekten zevk alan miniğimizden tam da bunlara yönelik bir dilek geldi. "Lisanslı Galatasaray Futbol Topu" istediğini söyledi. Kardeşiyle birlikte bu topla çok güzel vakit geçireceğini söyledi. Sizde Abdulsamet'in dileğini gerçekleştirip onun o tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Bayram sevincinin de üzerimizde olduğu bu günde sevgili miniğimiz Abdulsamet'in hediyesini teslim ettik. Daha paketi açmadan yüzünde beliren gülümsemesinden ne kadar heyecanlandığını anladık. Hediyesini açtıktan sonra çok sevinen miniğimiz topuyla oynamak için sabırsızlanıyordu. Miniğimizin dileğini karşılayan sevgili gönüllümüze çok teşekkür ederizz. Bayram tadında mutluluklar hep hayatımızda olsunn. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: