BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bazen sıcak bir tebessüm bazen hoş bir sohbet, huzurlu geçen birkaç saat... Bunlar miniklerimizin bize hatırlattığı ihtiyaçlarımız. :) Bugün büyük bir heyecanla servise gittik. Burada 3 yaşındaki güzeller güzeli minik prensesimizle kapıda karşılaştık. Oyun oynamak ister misin diye sorduğumuzda sevecen o bilmiş tavrıyla hemen kabul etti. Önce biraz kitap okuduk minik prensesimizle. Sonra boyama yapmaya başladık. Pembe rengini çok sevdiğini söyledi bize ve boyamalarımızı hep pembe yaptık. :) Bu arada bakıyoruz ki tüm renklerin İngilizce karşılığını da biliyor minik perimiz. ;) Muhteşem İngilizcesiyle bizi âdeta büyüledi. Yabancı dillere karşı büyük bi yeteneği var prensesimizin. :) Yaşı çok küçük olmasına rağmen o kadar olgun cümleler kuruyor ki bir ara susup hayran hayran onu izledik. :) Boyamamızı bitirince de biraz sohbet ettik ve sonrasında da heyecanla prensesimizin dileğini sormaya karar verdik. Bizden 'Pembe Bir Oyuncak Mutfak Seti' istediğini söyledi. Miniğimizin hediyesini alarak onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Bugün miniğimizin hediyesini teslim etmek için yanına gittik. Hediyesini görünce yaşadığı mutluluk görülmeye değerdi. :) Hediyeyi açtı ve bize çok güzel yemekler yaptı. :) Prensesimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: