BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yaprakların iyiden iyiye sararıp rüzgar eşliğinde yere düştüğü ılık bir sonbahar gününde tanıştık miniğimizle. Onunla tanışacak olmanın verdiği tatlı heyecanla kapıyı çalıp miniğimizin odasına girdik. Annesi bizi tatlı ve sıcak bir tebessümle karşıladı.Miniğimiz ise yatağında boya kalemleriyle resim çizmekle meşguldü. Annesinden 5 yaşında olduğunu ve Karaciğer Transplantasyonu (Karaciğer Nakli) tanısı konduğunu öğrendik. 5 yaşındaki bir çocuk için fazlasıyla güzel boyama yaptığı için onu hayranlıkla izledik. Daha sonra yapboz yapmanın daha eğlenceli olacağına karar verip Mickey Mouse'lı yapbozumuzu yapmaya başladık. Her bir parçayı yerine oturttuğunda çaldığımız alkışlarla biz de ona eşlik ettik. :) Onunla birlikte çocukluğumuza döndük ve yapbozumuzu tamamladık. Ziyaretimizin sonuna geldiğimizde miniğimiz dileğinin  "Pembe Bisiklet" olduğunu öğrendik. Siz de güler yüzlü olduğu kadar yetenekli olan arkadaşımızın dileğini yerine getirip yüzündeki gülümsemeye vesile olmak ister misiniz? 

Bugün şirin mi şirin miniğimizin pembe bisikletini ona teslim ettik. Bisikletini görünce şaşırıp mutlu olan miniğimizin bu mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: