BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde  T- ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla yatan tatlı mı tatlı bir arkadaşımızla tanıştık. Yanına gider gitmez elimizdeki eşyalara odaklanan arkadaşımızın renkli eşyalara olan ilgisi her halinden belliydi. Beraber renkli kalemlerle oynayıp resimleri boyarken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız eğlenceli dakikalar geçirdik. Arkadaşımızın ışıklı eşyalar kadar müzikli eşyalara da ilgisinin olduğunu öğrendiğimizde bizden dilek olarak ne isteyeceğini az çok tahmin etmiştik. En çok istediği ve sevdiği şeyi sorduğumuzda da bizi şaşırtmayarak ışıklı bir müzik kutusu cevabını verdi. Siz de bu dileği gerçekleştirip bir çocuğun mutluluğuna vesile olmak ister misiniz? 

Müzik kutusunun bize ulaştığını duyunca büyük bir heyecanla arkadaşımızın hastaneye geleceği günü beklemeye başladık. Geldiğini öğrendiğimizde de vereceği tepkiyi merak ederek yola koyulduk. Hediyeyi görünce o kadar mutlu oldu ki bu mutluluğu her halinden belli oluyordu. Bu mutluluğa vesile olup dileği karşılayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: