BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8393 - Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi

1

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Ankara'da herkes üşürken bizim içimiz sıcacıktı çünkü tatlı mı tatlı bir oyun arkadaşı ile tanıştık. Miniğimiz henüz 3 yaşında ve Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde misafirimiz.

Odadan içeri girdiğimizde pembe pijamaları ve hafif uykulu gözleriyle bizi karşılayan miniğimiz küçük yaşına rağmen oldukça akıllı bir çocuk. 

Beraber oyun hamurlarıyla oynadık ve oyun hamurlarıyla oynarken gerçek hayatta hayvanlara yaklaşmaktan çekindiğini öğrendik. Oyun oynarken tam aksine hamurdan yaptığımız kediye sütler içirdi, köpeğe doğum günü şarkısı söyleyip mumlar üfletti. Boyamada ise sarı renkten vazgeçemedi. Bugün bize çok keyifli bir gün yaşattı. 

Veda ederken de onun “Konuşan Bir Bebek” istediğini öğrendik. Siz de onun hayalini gerçekleştirip keyifli günlerine ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: