BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mert - Tokat Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi

Tokat Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Kasımın soğuk günlerinden birinde Mert'i görmek üzere Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Her zamanki gibi heyecanlıydık, Mert ile tanıştığımızda bu heyecanımız tatlı bir samimiyete dönüştü. Mert 12 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Birlikte sohbet ettik. Okuldan, derslerden konuştuk. En çok matematik ve beden dersini sevdiğini söyledi. Hobilerini sorduğumuz zaman bilgisayar oynamayı çok sevdiğinden bahsetti. Daha sonra bize neleri oynamayı sevdiğini anlattı. Mert ile ortak zevklerimiz olduğu için daha da mutlu olduk. Sohbetimiz Mert'in güler yüzüyle devam ederken biraz da eğlenmek istedik. Beraber Jenga ve Uno oynadık. Uno'yu çok iyi oynuyordu, neredeyse hep Mert kazandı. Ona en sevdiği rengi sorduğumuzda mavi olduğunu söyledi. Fenerbahçe'yi çok sevdiği için mavi rengini de çok seviyormuş. Dileğini sorduğumuzda ise "Fenerbahçe'nin Mesut Özil Formasını" istediğini söyledi. Peki sizler de Mert'in dileğini gerçekleştirerek onun gülümsemesine ortak olmak ister misiniz?

Miniğimiz Mert'in hediyesi elimize ulaşınca çok heyecanlandık. Hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hediyeyi verdiğimizde miniğimiz çok ama çok mutlu oldu.Tam istediği forma olduğunu söyledi. Onun mutluluğu bizi de çok mutlu etti. Miniğimizin yüzünün gülmesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: