BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Sıla - Tokat Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi

Tokat Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bu güzel öğle arasında Pediatri servisimizde yeni bir arkadaşımızla tanıştık. Arkadaşımız Elif Sıla 13 yaşında ve 8. sınıfa gidiyor. Elif hastanemizde DM (Şeker hastalığı) tanısıyla kalmakta. Odasına girdiğimizde Elif'i biraz sıkılmış bulduk sonrasında oyun oynayacağımızı söyleyince yüzündeki tatlı tebessüm gözümüzden kaçmadı. Elif ile birlikte Jenga ve UNO oynadık. İki oyunda da çok başarılıydı ve bizleri yendi. Biraz sohbet etmeye başlayınca sınav senesi olduğu için boş zamanlarında ders çalıştığını ve büyüyünce psikolog olmak istediğini söyledi. Elif ile muhabbetimiz arttıkça bisiklete binmeyi çok sevdiğini ve bağlama çalabildiğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda kitap okumayı çok seven Elif bizlerden Sherlock Holmes serisi diledi. Siz de arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?

Sevgili arkadaşımız Elif Sıla'nın hediyesini teslim ettik. Elif hediyesini çok merak ediyordu. Hediyesini verdiğimizde de çok sevindi ve bize bu güzel fotoğrafı yolladı. Arkadaşımız Elif'in mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: