BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zerda - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Zerda ile tanıştık. Zerda 12 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Odaya girdiğimizde bizi heyecanla beklerken bulduk Zerda'yı. Kısa bir tanışma faslının ardından hemen oyun oynamaya başladık. Zerda ile Uno ve Jenga oynadık bir yandan da sohbet ettik. Zerda’nın büyüyünce öğretmen olmak istediğini, kırmızı rengi çok sevdiğini, çizgi film izlemekten çok hoşlandığını öğrendik. Neşeli ve güler yüzlü prensesimizle geçirdiğimiz vakit süresince çok eğlendik. Zerda'ya dileğini sorduğumuzda çok uzun zamandır hayali olan kırmızı bir bisiklet istedi. Siz de Zerda'nın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Zerda’ya hep hayalini kurduğu kırmızı bisikletini teslim ettik. Çok mutlu oldu prensesimiz ve gönüllüsüne de çok teşekkür ettiğini söyledi. Biz de Zerda’nın hayalini gerçekleştirip yüzünde gülücükler açtıran gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: