BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeki - Gaziantep Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji hastanemizde tedavi görmekte olan Zeki'mizi ziyarete gittik. 7 yaşında olan Zeki, T - All (Kan yapıcılarımızın kontrolsüz çoğalması) tanısıyla hastanemizde misafir olarak ağırlanmakta. Miniğimiz bizi görünce heyecanını gizleyemedi. Kocaman bir gülümsemeyle bizi karşıladı. Bizimle hemen oyunlar oynamak istedi. Biz de onu hiç bekletmeden oyun hamuru ile oynamaya başladık. Oyun hamurlarından güzel güzel şekiller yaptık. El becerisi gayet iyi olan miniğimiz güzel şekiller oluşturdu. Daha sonra Jenga ilgisini çekince Jenga ile oynamaya başladık. Kendi aramızda yarışmalar yaptık. Bu esnada koyu bir sohbette iken miniğimizin doktor olmak istediğini ve mavi renginden fazlasıyla hoşlandığını öğrendik. Zeki ile oyunlar oynamaya doyamadık. Sohbetimizin ve oyunumuzun sonuna doğru geldiğimizde Zeki'ye en çok neyi dilediğini sorduk ve miniğimizin yanıtı hiç tereddütsüz Mavi Renkli Uzaktan Kumandalı Helikopter oldu. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki kocaman gülümsemeye vesile olmak ister misiniz? :)

Ziyaretimizde çok güzel vakit geçirdiğimiz Zeki'yi güzel haberi vermek için aradık ve hemen yola koyulduk. Karşılaştığımızda merakla ve gözlerinin içinden okunan bir mutlulukla bizi bekleyen Zeki'ye onu bekletmeden hediyesini teslim ettik. Hediyesini alan Zeki hemen hediyesini açtı ve çok mutlu oldu. Onun güzel yüzünün gülmesine ve bu denli  mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: