BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ümran - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri polikliniğine geldiğimizde güzeller güzeli Ümran ile tanıştık. Ümran 11 yaşında ve Kistik Fibrozis (Tüm salgı bezlerini etkileyen bir tür genetik bozukluk) hastalığı sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Odasına girdiğimizde bizi samimi bir gülümseme ile karşıladı. Onunla oyunlar oynayarak çok eğlenceli vakit geçirdik. Oyunlarımızı oynarken bol bol sohbet ettik. En sevdiği dersin fen bilgisi olduğunda kararlı olan Ümran meslek seçiminde o kadar kararlı değildi. İleride hemşire, doktor, veteriner ve tasarımcı olmak istediğini söyledi. :) En sevdiği rengin de pembe olduğunu belirtti. Ziyaretimizin sonuna geldiğimizde dileğini sorduk ve bizden pembe renkli paten seti istedi. Siz de onun dileğini gerçekleştirip mutluluğunun sebebi olmak ister misiniz? 

Hediyesini teslim ettiğimiz Ümran pembe patenini görünce çok mutlu oldu. Hediyesini alan gönüllüsüne çok teşekkür etti. Çocuğumuzu bu kadar mutlu eden gönüllümüze biz de çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: