BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şevval - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir Gaziantep gününde yanımıza oyunlarımızı alarak Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Bizi heyecanla bekleyen Şevval ile tanıştık. Şevval 11 yaşında ve Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) nedeniyle hastanemizde tedavi görüyor. Oyun öncesi biraz sohbet ettik ve büyüyünce doktor olmak istediğini öğrendik. Bu tatlı sohbetin ardından tombala oyunu ile oynamaya koyulduk. Mor rengi çok sevdiğini söyleyen Şevval, mor renkli oyun kartını aldı. Şansının da yaver gitmesi ile tombalayı kazandı. Puzzle oyununda da çok iyi olduğunu ve daha önce tek başına beş yüz parçalık puzzle yaptığını söyledi. Bu nedenle bizim götürdüğümüz puzzle oyununu da hızlıca tamamladı. Bu güzel ziyaretimizin sonuna doğru dileğinin ne olduğunu sorduk. Biraz düşündükten sonra "Gri Mor Renkli Spor Ayakkabısı" istediğini söyledi. Siz de Şevval'in bu dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna vesile olmak ister misiniz ?

Soğuk bir Gaziantep gününde içimizi ısıtan bir haber aldık. Miniğimiz Şevval'in hediyesinin bize ulaştığını öğrenince hemen ailesi ile iletişime geçtik. Şevval'in çarşamba günü hastaneye geleceğini öğrendik ve sabırsızlıkla çarşamba gününü bekledik. Çarşamba günü önlüklerimizi giyerek miniğimizin yanına hediyesini vermeye gittik. Hediyesini aldığında çok mutlu oldu ve bize çok teşekkür etti. Biz de Şevval'in bu dileğini yerine getirerek onun mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: