BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Selvi Büşra - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yanındayken hiçbir an gülümsemesi solmayan, minicik yüreğinde kocaman sevgi taşıyan prensesimiz Selvi Büşra ile tanıştık. Onunla tanışmamız Genel Pediatri servisinde oldu. Selvi Büşra 4 yaşında ve hastanemizde Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreklerin fonksiyonlarını yerine getirememesi) nedeniyle tedavi görüyor. Yanına gittiğimizde çok saşırmıştık. Küçük olmasına rağmen kalbinde kocaman bir sevgi taşıyordu. Çok heyecanlı ve ilgiliydi. Her bir oyunda ilgisi daha da artıyor ve mutlulukla oynuyordu. Oynarken bizleri unutmuyordu; eşlik etmemizi istiyor, bizlere yol gösteriyordu. O an anladık ki prensesimiz oldukça zekiydi de. Annesini çok sevdiği her halinden belliydi. Her doğru yaptığını annesine gösteriyor, onun aferini ile çok mutlu oluyor, gözleri gülüyordu. Yanında bulunduğumuz sürece gülümsemesi hiç solmayan, bizim de yüreğimizi sıcacık eden bu minik prensesimizi tekrar görmek ümidiyle en büyük hayalini sorduk. Tıpkı kendisi gibi siyah saçları olan "Siyah Saçlı Barbie Bebek" istedi. Onun bu hayalini gerçekleştirmek ve minik yüreğinde güller açmasına vesile olmak ister misiniz?

Hediyemiz bize ulaşınca hemen miniğimizin annesi ile iletişime geçtik. Miniğimiz Selvi Büşra'nın perşembe günü hastaneye geleceğini öğrendik ve sabırsızlıkla perşembe gününü bekledik. Perşembe günü önlüklerimizi alarak miniğimizin yanına hediyesini vermeye gittik. Hediyesini Selvi Büşra'ya verdiğimizde yüzündeki sevinç her şeye değerdi. Miniğimizin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: