BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sadet - Gaziantep Tıp Fakültesi

1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji hastanemizin servisinde Sadet ile tanıştık. Sadet Lösemi (Bir Çeşit Kan Kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte olan 12 yaşında bir meleğimiz.

İçeri girip onunla oyun oynamak, sohbet etmek istediğimizi söylediğimizde sevinçten gözlerinin içi parlıyordu. Bizi düşünceleriyle çok şaşırtan hayal dünyasının zenginliğiyle hayran bırakan Sadet ile sohbet ederek Jenga oynamaya başladık. Sadet'in en sevdiği renk mor olup mor renkli Jenga'larla bizi tekrar tekrar yendi. Yaşıtlarına göre kendini geliştirmiş olan Sadet’in en sevdiği ders Fen Bilgisi. Miniğimizin uzaya çıkıp ordan dünyayı seyretmek gibi bir hayali de var. Bu güzel prensesimizin çok güzel bir sesi var ve ileride şarkıcı olup o güzel sesiyle bir sürü parça seslendirmek istiyormuş. Bize güzel sesiyle bir parça söyleyip tebriği kapmayı da başardı. :)

 Prensesimiz, oyuncaklarla oynamayı çok seviyormuş ve içinde barbie bulunan kocaman bir barbie oyuncak evi olsun istiyormuş. Bu güzel prensesimizin dileğini gerçekleştirerek yüzündeki o güzel tebessümün vesilesi olmak ister misiniz? :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: