BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Oya Ayşe - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurlu bir kasım gününde büyük bir heyecanla oyunlarımızı alıp hastanemizin Pediatri servisinde tedavi gören 10 yaşındaki Ayşe’yi ziyaret ettik. Ayşe Kronik Pankreatit (Süreğen pankreasta enfeksiyon olması durumudur) nedeniyle hastanemizde tedavi görmekte. Geldiğimizde Ayşe de bizim gibi çok sevindi. Onunla sohbet etmek o kadar güzeldi ki konuşmalarıyla kendine hayran bıraktı. Güzel sohbetimizin  ardından oyunlarımıza başladık. İlk önce Tabu oyunumuzu oynadık. Hastanedeki oda arkadaşı da bize katıldı. Çok hızlı ve pratiklerdi. Tek kelime söylediğimizde bile doğru cevabı hemen buluyorlardı. Bol kahkahalı oyunumuzun sonunda tabii ki kazanan onlar oldu:)

Sıradaki oyunumuz Jenga oldu. Oyunu birazcık değiştirerek oynadık. Belirlenen şekli ilk yapan kazanıyordu. Bu hali daha eğlenceli ve daha güzel oldu bizce.

Bu oyunumuzun sonunda yine sohbete başladık. En sevdiği ders matematikmiş. İlerideki hayali doktor olmakmış. Prensesimizin çok tatlı ve mükemmel bir doktor olacağından eminiz.

Son oyunumuz ise Ben Kimim’di. Yine bu oyunumuz da çok eğlenceli geçti. Art arda kaç kere oynadığımızı sayamadık. Hava kararmış ve istemesek de ziyaretimizin sonuna gelmiştik. Ayşe’ye dileğini sorduk. Biraz düşündükten sonra "Pembe Eğitici Oyuncak Bilgisayar" istediğini söyledi.

Siz de minik prensesimiz Ayşe’nin dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: