BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ökkeş Enes - Gaziantep Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde 15 yaşındaki Ökkeş Enes ile tanıştık. Enes Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Odaya gittiğimizde Jenga oynuyordu ve oyununa hemen ortak olduk. Sonrasında onun tercihiyle Uno oynamaya başladık ve başlarda biraz çekingen davranan Ökkeş, oyunun heyecanına kapılıp eğlenmeye başladı. Çekişmeli turlardan sonra muhabbet etmeye başladık. İleride elektrik mühendisi olmak istediğini söyledi bizlere. Ayrıca Fenerbahçeli olduğunu öğrendiğimiz Ökkeş'in futbolu çok sevdiğini ve zaman zaman arkadaşlarıyla maç yaptığını öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise tatlı tebessümü ile Fenerbahçe eşofman takımı istediğini söyledi. Sizler de Ökkeş'in bu dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak istemez misiniz?

Ökkeş'e dileğini götürdüğümüzde heyecanla bizi bekliyordu. Hediyesini açtı,görünce çok mutlu olarak çok teşekkür etti. Ökkeş'in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: