BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mustafa - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

İlkbahar gelse de havaların soğuk olduğu bir günde miniğimizin içimizi ısıtacağını bilerek heyecanla oyunlarımızı aldık ve Genel Pediatri servisimizin yolunu tuttuk. Miniğimiz de bizim kadar heyecanlı olmalıydı ki bizi kapıda karşıladı ve tatlı bir şekilde isminin Mustafa olduğunu söyledi. Mustafa 6 yaşında ve Hemolitik Üremik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) tanısı ile tedavi görüyor.
Süper Bardaklar oyunu ile başlamak istediğini söyleyen Mustafa zekası ve hızlı hareketleriyle oyunu eğlenerek kazandı. Sonrasında Kule oyunumuzu oynarken büyüyünce ne olmak istediğini sorduk, devlet memuru olmak istediğini söyleyen miniğimiz yüzlerimizi bir hayli güldürdü. Henüz ana sınıfına gitse de yazmayı bilen Mustafa bizi kendisine hayran bıraktı. Pat Pat oyunumuzla her ne kadar istemesek de oyunlarımızın sonuna geldik.
Oyunlarda gösterdiği el becerileriyle bizi şaşırtan miniğimizin dileği "Bambu Oyuncak Çubuklar" oldu. Siz de Mustafa'nın dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güneşli bir bahar gününde Mustafa ile hediyesini teslim etmek için buluştuk. Miniğimiz heyecanla yanımıza geldi ve hediyesini görünce gözleri parladı. Hemen hediyesini açıp baktı ve çok mutlu oldu. Gönüllüsüne de çok teşekkür etti. Biz de miniğimizin hayalini gerçekleştirerek böyle mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: