BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mohamad Ata - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde tedavi görmekte olan yakışıklı çocuğumuz Mohamad ile tanıştık. Mohamad 13 yaşında ve Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreklerin zamanla işlevini yitirmesidir.) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Mohamad onunla oyun oynayacağımızı duyunca çok sevindi ve hemen oyun oynamaya başladık. Uno oynamayı çok seviyormuş ve oyunda da baya iyiydi Mohamad. Hatta Uno'yu sürekli kazanınca şansımızı bir de Süper Bardaklar'da deneyelim dedik ve yine Mohamad bizi yendi. :) Oyun oynarken bir yandan da sohbet ettik. Resim çizmeyi çok seven miniğimiz büyüyünce de mimar olmak istiyormuş. Ayrıca futbol oynamayı da çok seviyormuş ve kardeşleriyle de sürekli futbol oynuyorlarmış. Ziyaretimizin sonuna doğru geldiğimizde Mohamad'e dileğini sorduk. En sevdiği renk mavi olan miniğimiz mavi Meccano model 25 oyuncak istedi. Siz de Mohamad'ın dileğini gerçekleştirerek onun gözlerindeki masum gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :) 

Bugün Mohamad'ın hediyesini teslim etmek için evine gittik. Mohamad bizi görünce çok sevindi. Mimar olmak isteyen miniğimiz hediyesini heyecanla açtı ve parçaları birleştirmek için sabırsızlandığını söyledi. Ailesi ve Mohamad bize ve gönüllüsüne çok teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: