BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Jıyan - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

    Bugün hastanemizin Pediatri servisinde tatlı pembe kıyafetleriyle bizi bekleyen Jıyan ile buluştuk. Kendisi 6 yaşında olduğunu ve 2. sınıfa geçtiğini söyledi bize. Jıyan, Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısı ile hastanemizde yatan bir arkadaşımız. Tanışır tanışmaz elimizdeki boyama kitabını görünce çok mutlu oldu ve hep birlikte boyama yaptık. Boyama yapmakta çok yetenekli olduğunu hemen fark ettik. Ne olmak istediğini sorduğumuzda bize gülerek hemşire cevabını verdi. Ardından birlikte kart oyunları oynadık. Neşe dolu arkadaşımızın bizi yenmesiyle hepimiz pes ettik. Geçirdiğimiz bu güzel vaktin sonunda ona dileğini sorduğumuzda bizden dört tekerlekli pembe bir çocuk bisikleti istedi. Sizler de Jıyan'ın bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Heyecanla bisikletini bekleyen Jiyan dileğine kavuşmuş olmanın mutluluğunu bizlere gülen gözleriyle aktardı. Onun dileğini gerçekleştirip mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: