BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İbrahim - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde İbrahim'le tanıştık. İbrahim 16 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Odasına  girdiğimizde canı epeyce sıkılmış görünüyordu. Kendimizi tanıttıktan sonra kendini tanıtma sırası ona gelmişti. Fenerbahçeli olduğunu ve bilgisayar oyunlarından fazlasıyla zevk aldığını söyledi. Her ne kadar utangaç bir yapısı olsa da onu sohbete çekmemiz uzun sürmedi. Mangala, Jenga ve Uno oynayarak eğlenceli vakit geçirdik. Ona bir dileğini  sorduğumuzda ise heyecanı sevimli bakışlarından rahatça anlaşılabiliyordu. Dileği konusunda karar vermekte epey zorlansa da hobilerinden yola çıkarak beyaz bir bisiklette karar kıldı. Siz de İbrahim'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün büyük bir heyecanla İbrahim'in hediyesini teslim etmeye gittik. İbrahim bizi görünce çok mutlu oldu, biz de tabii ki. :) Ama asıl mutluluk hediyesini görünce gözlerindeki parlamaydı. İbrahim gönüllüsüne çok teşekkür etti. Biz de İbrahim'in mutluluğuna vesile olan gönüllümüze gönülden teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: