BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hilal Naz - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Biz bugün hastanemizin Pediatri servisinde tedavi görmekte olan güzel gözlü miniğimiz Hilal ile tanıştık. Hilal 9 yaşında ve HSP (Kan kılcallarının iltihaplanması) hastalığı sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Odasında girdiğimizde utangaç ama bir o kadar da samimi bir gülümseme ile karşıladı bizi Hilal. Kısa sürede bize alışınca oyunlar oynadık. Kıvrak zekasıyla Uno'da, denge konusundaki başarısıyla Jenga'da galip geldi. :) Oyunlarımızı oynarken bol bol sohbet de ettik. İlerde hemşire olmak istediğini, en sevdiği rengin de sarı olduğunu söyledi. Ziyaretimizin sonuna geldiğimizde dileğini sorduk ve bizden pembe renkli orta boy bisiklet istedi. Siz de onun dileğini gerçekleştirip mutluluğunun sebebi olmak ister misiniz? :) 

Güneşli bir Ocak gününde içimizdeki coşkuyla teslim ettik Hilal'imizin hediyesini. Güzel kızımız her gün merakla bizi bekliyormuş zaten. Hediyesini görünce çok mutlu oldu ve gönüllüsüne bolca teşekkür etti . Biz de hem Hilal adına hem de Leyla‘dan Sonra ailesi olarak prensesimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: