BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hamza - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün yakışıklı miniğimiz Hamza ile tanıştık. Hamza  ALL (Sıklıkla çocuklarda rastlanan bir tür kan kanseri) tanısıyla Onkoloji Hastanesi'nde tedavi görüyor. Bizi ilk gördüğünde heyecanla koşarak yanımıza gelen yakışıklı miniğimiz 6 yaşında olmasına rağmen birçok konudaki bilgisiyle bizi şaşırttı. Miniğimizle oynarken Transformers ve Minecraft hayranı olduğunu öğreniyoruz, onun oyuncaklarını birlikte oynuyoruz. Yaşına göre oldukça akıllı olan Hamza, aynı zamanda televizyonda en çok Rafadan Tayfa ve Ben10 izlemeyi seviyormuş. En yakın arkadaşları ağabeyleri olan Hamza'nın dinozorları çok sevdiğini de kendisiyle oynarken öğreniyoruz. Dinozorlara karşı sevgisi öyle fazla ki kendisi bize veteriner olacağını söylüyor. En sevdiği renk mavi olan miniğimizin mavi renkli bir akülü araba'ya sahip olmak gibi minik bir dileği var sizden. Bu, akıllı miniğimizin hayalini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :)

Bugün yakışıklı miniğimiz Hamza'nın dileğini teslim ettik. Hediyesini bembeyaz kar yağışı altında mis gibi kokan bir havada sürpriz yaparak götürdük. Kapıyı bize her zamanki gibi Hamza açtı ve hediyesini görmesiyle sevinçten çığlık atması bir oldu. Beraber kutuyu açıp kurulumunu yaptık, nasıl süreceğini öğrettik. Emniyet kemerini takmadan binmeyeceğine söz verdi miniğimiz. Arkadaşlarıyla dışarda yarışacaklarmış. :) Çocuğumuz inanılmaz sevindi, içi kıpır kıpırdı ve gönüllümüze de teşekkür etti. Yakışıklı prensimizi bu denli mutlu eden, yüzünde gülümsemelere vesile olan gönüllümüze biz de çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: