BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Halil Ahmet - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havanın soğumaya başladığı güzel bir günde içimizi ısıtan bir ziyaret yapmak için oyunlarımızı aldık ve Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Miniğimizle tanışmak için oldukça heyecanlıydık. Ziyaretimizde tatlı olduğu kadar akıllı olan Halil Ahmet ile tanıştık. Halil Ahmet 3 yaşında ve hastanemizde Lösemi (Kan kanseri) tanısı ile tedavi görmekte. Oyunlarımıza Tangram ile başladık. Şekilleri oldukça iyi yerleştiren miniğimiz, en sevdiği rengin sarı olduğunu söyledi. Güneş gibi parıldayan gülüşü ile bize eşlik eden miniğimiz ayrıca hayvan motifleri yapmakta oldukça başarılıydı. Hayvanları çok seven miniğimizle üzerinde hayvan motifleri bulunan domino oynamaya başladık. Domino taşlarını dizerken Ali Baba'nın Çiftliği şarkısını söylemeyi de ihmal etmedik. En sevdiği hayvanın kartal olduğunu söyleyen Halil, Beşiktaşlı olduğunu da ekledi. Süper Bardaklar ile oyunlarımıza devam ederken en sevdiği yemekler hakkında konuştuk. Patates kızartması ve yoğurdu çok sevdiğini söyledi. Büyüyünce de asker olmak istediğini ekledi. Ziyaretimizin sonuna yaklaştığımızda kendisine bizden bir dileği olup olmadığını sorduk. Heyecanlı bir şekilde "Şimşek McQueen Oyuncak Arabası" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini yerine getirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güzel bir günde Halil Ahmet'in hediyesinin geldiği haberini aldık. Miniğimizin hastanede olduğunu öğrenince hediyeyi alarak onkoloji servisine koştuk. Halil Ahmet bizi gördüğünde çok mutlu oldu. Hediyeyi heyecanla açtı ve oynamaya başladı. Halil Ahmet'in mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: