BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma Yağmur - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

24 Mayıs Salı günü Genel Pediatri servisimizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla misafir ettiğimiz 4 yaşındaki Fatma Yağmur'u ziyaret ettik. Hastanemize yeni gelmiş olduğu için utangaç davranıyordu ve girdiğimiz ilk sürede de miniğimiz utangaçlığını atamadı. Ama biraz konuşmaya, tanışmaya çalışınca bize hemen ısındı, yüzünde tebessüm oluştu ve bizimle oyunlar oynamak istedi. Oynadığımız bazı oyunları ilk defa oynamasına rağmen hemen çözdü. En çok Oyun hamurunu seviyordu. Oyun hamuru ile şekiller yapmaya çalıştık ve oldukça güzel geçti. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda polis olmak istediğini ve suçluları yakalayacağını söyledi. Polislerin kendisini çok sevdiğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda bizden " Uzaktan Kumandalı Araba" istediğini söyledi. Siz de minik Yağmur'un dileğini gerçekleştirerek yüzünde tatlı bir tebessüme vesile olmak ister misiniz?

Bugün Fatma Yağmur’un hediyesini kargo yoluyla teslim ettik. Annesi hediyeyi görünce çok sevindiğini söyledi. Fatma Yağmur’un dileğini gerçekleştirip yüzünün gülmesine vesile olan gönüllülerimize teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: