BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Enver - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde yatan 13 yaşındaki miniğimiz Enver ile tanıştık. Enver’e Kistik Fibrozis (Tüm salgı bezlerini etkileyen bir tür genetik rahatsızlık) tanısı konulmuş. Enver’in odasına girdiğimizde bizi uzun süredir hastanede olmasından ötürü biraz sıkılmış bir vaziyette karşıladı. Enver’le hobileri hakkında konuştuk. Kendisi Çukur hayranıymış ve ziyaret günümüzün pazartesi olması dolayısıyla (Çukur dizisinin oynadığı gün) çok heyecanlıydı. Pubg oynamayı çok seviyormuş. Kendisi büyük bir Galatasaray taraftarıymış. Bize büyüyünce tır şoförü olmak istediğinden bahsetti. Evindeki tırların arkasına su şişeleri bağlayıp taşıma yaptığını gözlerindeki parıldamayla birlikte anlattı. Kendisine dileğini sorduğumuzda bizden projektörlü Ben Ten saati istedi. Siz de bu zeki ve sevimli çocuğumuzun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Büyük bir BEN10 hayranı olan Enver'in dileğini teslim etmeye gittiğimizde çok mutlu oldu. Onun dileğini gerçekleştirip yüzüne bir gülümseme daha konduran gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: