BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Nas - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji hastanemizde tedavi görmekte olan 13 yaşındaki Elif Nas ile tanıştık. Elif Nas bizimle oyun oynamak yerine yapamadığı sorularda yardımcı olmamızı rica etti. Bu sene 8. sınıf olan Elif Nas lise sınavına hazırlanıyormuş. Elif Nas'la soru çözdükten sonra biraz sohbet ettik. Güzel kızımız fen lisesi kazanmak istiyormuş ve soru çözerken ki azmine, yeteneğine bakınca bunun Elif Nas için hiç de zor olmayacağını düşündük. En sevdiği ders fen bilgisiymiş. İleride de doktor olmak istiyormuş kızımız, onunla birlikte çalışma hayalleri kurduk. :) Evin en büyüğüymüş ve yeni doğan kardeşiyle vakit geçirmekten çok zevk alıyormuş. Elif Nas'ın Fenerbahçe taraftarı olduğunu da öğrendik sohbetimiz esnasında. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız sohbetimizin sonuna geldiğimizde Elif Nas'a dileğini sorduk. Uzunca bir süre düşündükten sonra Woohoobox okula dönüş kutusu istediğini söyledi. Siz de Elif Nas'ın bu dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna aracı olmak ister misiniz? :)

Bugün Elif Nas'ın hediyesini teslim etmeye gittik. Heyecanla beklediği ve sürekli annesine sorduğu hediyesini gören Elif Nas çok sevindi. Kutunun içindeki materyallere tek tek baktı ve hepsini çok beğendi. Ailesi ve Elif Nas, bize ve gönüllüsüne çok teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: