BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Betül - Gaziantep Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisimizde misafir ettiğimiz güzeller güzeli Betül ile tanıştık. Betül 8 yaşında ve Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla misafir ettiğimiz bir miniğimiz. Daha ilk andan aramızdan bir arkadaş ile adaş olduğunu öğrenince hemen birbirimize ısınıveriyoruz. Güler yüzü ile günümüze güzellik katıyor Betül. Birlikte Bom oynamaya başlıyoruz önce, daha sonra sıkılıp oyun hamurlarına geçiveriyoruz. Sonra bir de bakıyoruz ki Jenga oynarken bulmuşuz kendimizi. Betül ile zaman o kadar güzel geçiyor ki hiç anlamıyoruz ne kadar oynadığımızı. Dikkatimizi Betül’ün etrafındaki arkadaşlar ile ne kadar güzel anlaştığı çekiyor bir yandan da. Ziyaretimizi sonlandırmadan önce güzelliğimize bizden dileğinin ne olduğunu soruyoruz. Birazcık düşünme aşamasının ardından bize pembe bir paten cevabını veriyor miniğimiz. Biz Betül ile zaman geçirirken çok eğlendik, çok güldük. Siz de güzelliğimizin dileğini gerçekleştirerek o tatlı gülümsemelerinden birinin vesilesi olmak ister misiniz? 

Tatlılık abidesi miniğimiz Betül’ün hediyesi elimize ulaşır ulaşmaz hemen teslim ettik. Hediyesini gördüğüne çok mutlu oldu miniğimiz. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: