BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Berkay - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde dünyalar tatlısı Berkay’la tanıştık. Berkay Glomerülonefrit (Böbrek iltihabı) tanısı ile tedavi görüyor. Miniğimiz 6 yaşında. :) Odaya girip onunla oyun oynayacağımızı söylediğimizde çok mutlu oldu. Bizler de en az onun kadar mutluyduk. Onunla birçok oyun oynadık çok eğlendik. Miniğimizle legolardan araba yaptık. Birlikte oyun hamurundan ev ve çiçekler yaptık. Puzzle oynamayı çok sevdiğini söyledi. Bunu oynarken fazlasıyla fark ettik. :) Berkay ana sınıfına gitmiş olduğundan ve okulunu da çok sevdiğinden bahsetti. Ayrıca  küçük kardeşine kavuşmak için de gün saydığından söz etti. Bizler onu çok sevdik. Berkay çok tatlı, güler yüzlü bir miniğimiz. Berkay’a dileğini sorduğumuzda büyük oyuncak traktör olduğunu söyledi. Siz de Berkay'ın yüzündeki tebessüme ortak olmak ister misiniz?

Bugün Berkay'ın hediyesini teslim etmeye gittik. Hediyesinin geldiğini duyduğundan beri çok heyecanlanan Berkay'ı bekletmemek adına hemen hediyesini açmaya başladık. Görünce gözlerindeki mutluluğu ve içindeki sevinci hissettik. Kırmızı rengini de traktörleri de çok seven Berkay bizlere ve gönüllümüze çok teşekkür etti. Biz de gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: