BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bekri - Gaziantep Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Kronik İdrar Yolu Enfeksiyonu (İdrar yolunda süreğen enfeksiyon) teşhisi ile yatmakta olan 16 yaşındaki Bekri'yi ziyarete gittik. Bizi çok sevecen bir tavırla karşıladı, çok güzel sohbetler edip onunla Uno oynadık ve çok eğlenceli zaman geçirdik. Bize lisede okuduğunu söyledi ve sohbet esnasında sporu çok sevdiğini öğrendik. Özellikle futbolu çok sevdiğini ve çok iyi oynadığını, en sevdiği rengi sorduğumuzda da kırmızı rengini çok sevdiğini söyledi. Ona bizden isteğini sorduğumuzda, bizden paten istediğini belirtti. Siz de onun bu isteğini yerine getirerek gülücüklerine bir yenisini eklemek istemez misiniz?

Bugün Bekri'yi evinde ziyaret edip ona hediyesini teslim ettik. Yakışıklı oğlumuz hediyesine kavuştuğunda mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Keyifli sohbetimiz esnasında Bekri bize pateni daha önce denediğini ve yeni pateniyle ustalık kazanacağını söyledi. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze Bekri adına teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: