BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bedirhan - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar tatlısı miniğimiz Bedirhan ile tanıştık. Bedirhan 9 yaşında ve hastanemizin Onkoloji servisinde Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla tedavi görüyor. Yanına gittiğimizde heyecanla bizi beklediğini gördük. Hemen oyunlarımıza başladık ve bir yandan da çok güzel sohbet ettik. Önce yapboz oynamak istediğini söyledi. Yapbozda çok iyi olduğunu hızlıca bitirmesi ile bizlere gösterdi. Daha sonra tombala oynamaya karar verdik. Daha önce hiç oynamadığını söyledi. Oyunu anlatınca hemen kavradı ve tombalada da oyunu kazanan Bedirhan oldu. En son da oyun hamuruyla eğlenceli şekiller yaptık. Büyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda polis olmak istediğini söyledi ve en sevdiği ders de beden eğitimi ve spor dersiymiş. Biraz da kardeşleriyle, arkadaşlarıyla ilgili sohbet ettik. Onları çok sevdiğini söyledi. Bedirhan'ın en sevdiği renk kırmızıymış ve Galatasaray takımını tutuyormuş. Hatta birkaç gün önceki Fenerbahçe-Galatasaray derbisini de heyecanla izlemiş. Sohbetimizin sonunda Bedirhan'a bir hayalin var mı diye sorduğumuzda "Üzerinde İsminin Yazılı Olduğu 19 Numaralı Galatasaray Forması" istediğini söyledi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki tatlı gülümsemesine katkı sağlamak ister misiniz?

Bedirhan'ın dileği bize ulaşır ulaşmaz ailesi ile iletişime geçtik ve hastanede olduklarını öğrendik. Elimizde hediyemiz, teslim etmek için heyecanla hastanenin yolunu tuttuk. Bedirhan'ın formasını gördüğünde yüzünde oluşan kocaman gülümsemesi içimizi ısıttı. Dileğinin tam istediği gibi olduğunu ve çok beğendiğini söyledi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: