BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde yatmakta olan Ahmet ile tanıştık. Ahmet 11 yaşında ve hastanemizde Meningoensefalit (Beyin ve beyni saran zarların iltihabı) nedeniyle tedavi görüyor. Güneşli güzel bir günde Ahmet'le tanıştığımızdan mıdır bilinmez odasına girdiğimizde güzel gülüşüyle içimizi ısıtıyor ve onunla çabucak kaynaşıyoruz. Birlikte oyunlar oynamaya başladığımızda ise Tombala oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçiyor. Kazananın kim olduğunu önemsemeden yüksek enerjisiyle ve tatlı mı tatlı gülüşleriyle bizi kendisine hayran bırakıyor. Daha önce hiç oynamadığı mangala oyununu ona anlatırken oyun taşlarını çikolataya benzeterek hepimizi oldukça eğlendiriyor. Gülüşmeler eşliğinde geçen oyunlarımız esnasında sıkı bir Galatasaraylı olduğunu ve ileride hukukçu olmak istediğini öğreniyoruz. Dileğini sorduğumuzda ise biraz çekinerek de olsa Galatasaray forması istediğini öğreniyoruz. Siz de çocuğumuzun bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :) 

Sevgili çocuğumuza hediyesini teslim ettik. Gözlerindeki ışıltı ve mutluluk tarif edilemezdi. Çocuğumuzu bu kadar mutlu eden gönüllümüze sonsuz teşekkürler :) İyi ki varsınız. İyilikle kalın! 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: