BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdulkadir - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

     Bugün hastanemizin Pediatri servisine bir yakışıklıyla tanışmaya gittik. Abdulkadir 15 yaşında ve Ülseratif Kolit (Bağırsaklarda iltihap olması durumu) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Başta bize biraz çekingen davransa da oyun oynayıp sohbet ettikçe ne kadar sıcakkanlı olduğunu keşfetmiş olduk. Tanıştıktan hemen sonra yanımızda getirdiğimiz oyunlarla oynamaya başladık. Uno'yu ilk defa oynamasına rağmen bizi yenilgiye uğrattı ve şaşırttı. :) Oyun oynamayı çok seviyormuş, bunu sayısını unuttuğumuz kadar Uno oynayınca fark ettik. :) Sohbet sırasında Galatasaraylı olduğunu ve arkadaşlarıyla beraber vakit geçirmeyi sevdiğini öğrendiğimiz Abdulkadir'in okulla da arası bayağı iyiymiş. En sevdiği dersleri sorduk tabii ki hemen. Biyoloji ve matematik derslerini çok sevdiğini ve doktor olmak istediğini söyledi. Abdulkadir'e gerçekleşmesini çok istediği bir hayali var mı diye sorduğumuzda saz çalmayı çok istediğini ve bir sazı olsa çok mutlu olacağını söyledi. Siz de Abdulkadir'in bu dileğini gerçekleştirip onun hayaline ulaşmasına aracı olmak ister misiniz?

Bugün hastaneye çok güzel bir sebepten gittik, tabi ki Abdulkadir'in hediyesini teslim etmek için. Abdulkadir hediyesini gördü, biz de onun güzel gülümsemesini. Öncelikle gönüllüsüne çok teşekkür etti. Eve gidince de bizler için mükemmel bir kare gönderdi ve saza ismini yazdıran gönüllüsüne bu jesti için de tekrar teşekkür etti. Biz de Abdulkadir'in mutluluğu için uğraşan, emek veren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: