BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Yavuz - Gazi Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün büyük bir heyecanla gittiğimiz Pediatri servisinde yakışıklı miniğimiz Ömer ile tanışma fırsatı bulduk. Ömer 8 yaşında ve Tip 1 Diyabet (şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde kalıyor. İlk başlarda biraz utangaç başlasak da sonradan alışıyor miniğimiz bize. Beraber boyama yapıyor, jenga oynuyor  ve miniğimizin jengada gerçekten başarılı olduğunu görüyoruz. Dileğini sorduğumuzda başta biraz çekiniyor, dileği olmadığını söylese de sohbet ettikçe onun yerini bir kararsızlık alıyor. Biraz düşündükten sonra büyük bir heyecanla ve gözleri parıldaya parıldaya güzel bir hoverboard istediğini söylüyor. :)

Ömer'in bu dileğini gerçekleştirip gözlerindeki parıldamanın ve mutluluğun sebebi olmak ister misiniz?

Bugün hediyesini büyük bir heyecanla bekleyen Ömer'in hediyesini teslim ettik. Uzun bir süredir bugünü bekleyen miniğimiz hediyesinin geleceği haberini alınca bile çok mutlu oldu. Dileğine kavuşunca da mutluluğu katlandı. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun sevinmesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. İyilikle kalın! :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: