BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Halis - Gazi Tıp Fakültesi

1 1

Gazi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bir miniğimizin daha yüzündeki gülümsemeye tanık olabilmek için çıkıyoruz Onkoloji servisine. Serviste bizi büyük bir merak ve neşeyle Ömer Halis karşılıyor. Ömer, Akut Lenfoblastik Lösemi ( bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Üç yaşında enerjik mi enerjik bir miniğimiz. Arabalara aşırı tutkun olan Ömer, annesinin ev anahtarları ve oyuncak arabalarıyla gün boyu yarış yapmaya bayılıyormuş. Tanışma hediyemizin de oyuncak araba olduğunu görünce çok seviniyor tabii ki. Birlikte heyecanlı bir yarış yaptıktan sonra oyun hamurlarıyla akşam için müthiş yemekler yapıyoruz annesine. Büyüyünce doktor olmak istediğini söyleyen miniğimiz, doktorlarının sözünden hiç çıkmadığını ve bir an önce iyileşmek için dedikleri her şeyi yediğini de bir bir anlatıyor bize. Bu kadar yetenekli ve zeki olmasıyla, ayrıca o güzel enerjisiyle bizi kendine hayran bırakıyor. Ayrılma vakti yaklaşırken çok istediği bir dileğini soruyoruz Ömer'e. Büyük bir kararlılıkla, çok uzun bir süredir hayalini kurduğu Akülü Araba dileğini anlatıyor miniğimiz. Siz de onun bu hayaline ortak olmak, o güzel yüzündeki gülümsemenin mimarı olmak ister misiniz?

Hediyesini sabırsızlıkla bekleyen dünyalar tatlısı prensimiz Ömer Halis'e bugün akülü arabasını teslim ettik. Tam bir araba sevdalısı olan miniğimizin hediyesine bayıldığını, asla üstünden inmek istemediğini de söylemek isteriz. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze hem Ömer Halis ve ailesi adına hem de Leyla'dan Sonra ailesi adına çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: